معرفی هانیول - تهران تکنیک نماینده فروش محصولات هانیول

1395/6/21تاریخ مقاله

 

در این مقاله به بررسی تاریخچه برند محصولات هانیول می پردازیم . محصولات هانیول سال هاست که در بازار ایران به عنوان برند پیشرو در زمینه شیر سه راهی موتوری ، ترموستات ، سنسور ، پرشر سوییچ و فشارشکن مطرح است .

هانیول، ( به انگلسی: Honeywell ) شرکت خوشه‌ای آمریکایی است، که تولید انواع مختلفی از محصولات تجاری و مصرفی، خدمات فنی و مهندسی و سیستم‌های هوافضا ( انواع توربوشارژرها ) را، برای طیف گسترده‌ای از مشتریان، از مصرف‌کنندگان خصوصی، شرکت‌های بزرگ و دولت‌ها ارائه می‌دهد.

شرکت هانی‌ول در سال ۱۹۰۶ توسط مارک هانی‌ول تاسیس شد. این شرکت جزئی از فهرست فورچون ۵۰۰ است و تعداد کارکنان آن، در حدود ۱۳۰٫۰۰۰ نفر می‌باشد، که در حدود ۵۸،۰۰۰ نفر از آنها در ایالات متحده اشتغال دارند.

دفتر مرکزی این شرکت، در موریس‌تاون، نیوجرسی قرار دارد و مدیرعامل فعلی آن، دیوید کوت می‌باشد. شرکت هانی‌ول از تاریخ ۷ دسامبر ۱۹۲۵ تا ۹ فوریه ۲۰۰۸ بخشی از میانگین صنعتی داو جونز بحساب می‌آمد.

تهران تکنیک ، به عنوان نماینده فروش محصولات هانیول در ایران ، بیش از ده سال است که در زمینه واردات و فروش انواع محصولات هانیول مثل شیر سه راهی موتوری ، ترموستات ، سنسور ، پرشر سوییچ و فشارشکن فعالیت می کند . 

طراحی سایت و برنامه نویسی : Developer1 - بهینه سازی وب توسط Developer1